Vážení hostia, na základe momentálnych nariadení vlády SR a RÚVZ funguje reštaurácia Stodola Donovaly v obmedzenom režime. Keďže momentálne nie je možná konzumácia jedál a nápojov interiéri našej reštaurácie, ponúkame našim zákazníkom výdaj cez výdajné okienko na našej terase. Od 22.1.2021 si môžete vybrať jedlá s nášho zúženého jedálneho lístka, ktorý nájdete na našej stránke.

Našu aktuálnu ponuku si môžete pozrieť na nasledujúcom odkaze: klik

Stodola Donovaly Bar & Restaurant

O nás

Našim zákazníkom ponúkame

širokú škálu nápojov a domácich jedál pre uspokojenie smädu a hladu. Jedine u nás si môžete vychutnať tie najlepšie slovenské špeciality v nádhernom prostredí slovenskej drevenice. Naším cieľom je, aby každý zákazník odchádzal s dobrým pocitom nielen v žalúdku.

Jedlo je naša vášeň a kvalita veľký záväzok. Predovšetkým od toho sa bude odvíjať Váš jedinečný zážitok v Stodole.

 

Naše menu

Pri zrode nášho menu stál aj jeden z najuznávanejších slovenských šéfkuchárov Miroslav Heredoš, ktorý bol osem rokov šéfkuchárom v špičkových reštauráciách, stážoval u Jamieho Olivera, dvakrát ho zaradili medzi 20 Trend Top šéfkuchárov na Slovensku, dva roky bol spolumajiteľom reštaurácie. Vydal kuchársku knihu a rok poskytuje šéfkuchárske konzultačné poradenstvo v gastronómii.

Tradičné slovenské jedlá

Vychutnajte si tie najlepšie slovenské klasiky pripravované výhradne z čerstvých surovín.

Fresh domáce dezerty

Nápadité, chutné a neobyčajné dezerty našej kuchyne si Vás získajú.

Grilované špeciality

Chrumkavé kuriatko, bôčik, či prasiatko pripravované na vonkajšom grile.

Nepremeškajte Vašu šancu zastaviť sa u nás!

Celý náš tím sa teší na Vašu návštevu.

Máte niečo na srdci?

Kontaktujte nás!

— otváracie hodiny —

Nedeľa až štvrtok 10.00 – 20:00 Piatok až sobota 10:00 – 22:00

0905 884 896

Všetky Nadchádzajúce udalosti sú z dôvodu korona-krízy až do odovalia zrušené!

Udalosti

VALENTINE´S

22:00 – 03:00 Piatok, 14 – 02 – 2020

Free entry 

LIVE MUSIC - WHATEVER

20:00 – 00:00 Piatok, 30 – 12 – 2019

Entry: 10€

CARNEVAL

Piatok, 21 – 02 – 2020 

Boli sme tu v piatok pred Veľkou Nocou a jedlo nám veľmi chutilo, porcie boli dosť veľké a cenovo prijateľné. Museli sme sa sem vrátiť cestou domov z Tatier a určite to tu navštívime opäť. Losos s grilovanou zeleninou bol famózny!

Reni Boldišová

Príjemná a rýchla obsluha, top chutné jedlá, hlavne čistota, útulné. Stoly poutierané! Na rozdiel od iných nemenovaných podnikov na okolí. Odporúčam každému.

Zuzana Župa

Popup

Aktuálne informácie

Vážení návštevníci. Dovoľujeme si vás upozorniť, že na základe nariadenia vlády bude naša reštaurácia od 15.10.2020 čiastočne zavretá. Pre našich zákazníkov sprístupníme iba výdajné okienko na našej terase, kde si budete môcť prevziať obedová menu v termoobale. Všetky plánované akcie a eventy ostávajú aj naďalej zrušené. Ponuku denného menu nájdete na našom facebooku, instagrame, alebo v hornej časti webovej stránky.

Important announcement

Dear visitors. Please note that our restaurant will be partially closed from 15.10.2020 by government order. For our customers, there is only a dispensing window on our terrace, where you will be able to pick up the lunch menu in a thermopack. All planned events remain canceled. You can find the daily menu on our Facebook page, instagram, or at the top of the website.