Zaži akciu Tvojho života

Zábava, tanec, hudba a zážitky.

Koncerty

Hudobné shows tých najlepších interprétov.

Diskotéky

Tanečné akcie rôznych hudobných žánrov.

Afterpartys

Tá najlepšia zábava v útulnom prostredí až do rána.

Súkromné akcie

Svadba, oslava narodenín, firemný večierok…

Stodola Apres Fun zábava.

Tanec, priatelia a zábava, to je naša jedinečná Stodola!

Tú najlepšiu zábavu zažijete exkluzívne len u nás na kopci v Stodole. Náš klub disponuje špičkovým vybavením a elektronikou. Každoročne u nás vystúpia desiatky Slovenských aj zahraničných interprétov, medzi tých najznámejších patria aj Kali, Strapo, Majself, Peter Cmorík a mnoho ďalších. Spolupracujeme aj s domácimi DJmi, ktorí u nás pravidelne hrávajú svoje sety. V neposlednom rade si u nás môžete vychutnať živú hudbu v príjemnej horskej atmosfére.

Nepremeškajte Vašu šancu zastaviť sa u nás!

Celý náš tím sa teší na Vašu návštevu.

Lorem ipsum dolor

Upcoming Events

Coctails

Lorem ipsum dolor sit amet, con sectetuer adipiscing elit.

Beer Tasting

Lorem ipsum dolor sit amet, con sectetuer adipiscing elit.

Live DJ

Lorem ipsum dolor sit amet, con sectetuer adipiscing elit.

Dance Party

Lorem ipsum dolor sit amet, con sectetuer adipiscing elit.

V najbližšom Čase

Nadchádzajúce akcie

Valentine´s Party

S priateľom, či s priateľkou neseďte doma a príďte sa zabaviť na párty ku nám do Stodoly Už 14.2.2020 na vás čaká parádna hudba a kopec skvelej zábavy. Štartujeme o desiatej a ty tam určite nemôžeš chýbať. Welcome drinky budú na Valentína samozrejmosťou! Vidíme sa?

Karneval

Pomaly ale isto nám začína karnevalová sezóna a my v Stodole si ju ani tento rok nemôžeme nechať újsť! Už 21.2.2020 sa môžete tešiť na už pravidelnú akciu plnú masiek, drinkov a zábavy. Viac informácií prinesieme už čoskoro.

Silvester 2019

Najväčšia akcia tohto roka sa už nezadržateľne blíži! Silvester 2019 sa tento rok bude niesť v znamení tej najlepšej hudby a nadupanej zábavy. Už 31.12.2019 oslávime spoločne príchod nového roka s tými najlepšími DJmi a exotickými drinkami. My tam budeme a čo ty?
START: 20:00
Informácie k vstupenkám:
Entry: 10€. Vstupenky je možné rezervovať na tel. č. 0905 884 896. V deň konania akcia si lístky môžete vyzdvihnúť na bare najneskôr do 22:00. Po tejto hodine budú všetky rezervácie neplatné.

Živá hudba - Kapela Whatever

Súčasťou nášho našlapaného zimného programu bude aj kapela Whatever, ktorá sa so svojim playlistom predstaví v Stodole už 30.12.2019. Môžete sa tešiť na príjemný večer strávený v pohodovej atmosfére, zažite tú najkrajšiu zimu s nami!
ENTRY: 10€
Vstupenky je možné rezervovať na telefónnom čísle 0905 884 896 a vyzdvihnúť si ich v deň konania eventu.

Majself TOUR Romeo & Julia

Hviezdne meno na slovenskej hudobnej scéne MAJSELF prichádza do nášho klubu na Donovaly opäť v sviatočnom obdobý s našľapanou show a jeho dlho očakávanou TOUR k novému albumu Romeo & Julia. Stodola zažije 28. december (sobota) poriadnu tanečnú párty aká tu dlho nebola spolu s jeho hosťami Osťom a Johnny Beem, ktorý vás viac krát počas večera zohrejú.

Sanitárny deň - zatvorené

V dňoch 24.11.2019 až 28.11.2019 bude v Stodole prebiehať sanitárna uzávierka. Z uvedeného dôvodu bude reštaurácia v dané dni mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie.

Stretneme sa pod májkou

Aj tento rok sa môžete tešiť na oslavu príchodu mája. Prídte si spolu s nami vychutnať grilované špeciality pomaly pečené na vonkajšom grile. Do toho všetkého nám bude hrať tá pravá slovenská ľudová hudba. Už 4.5.2019 sa spoločne stretneme pod májkou jedine u nás na kopci v Stodole. Entry: free, Štart: 16:00. Tešíme sa na Vás!

Otváranie terasy

Pomaly ale isto sa nám začína oteplovať a to je jedinečná príložitosť vychutnať si super grilovačku, ľudovú hudbu a príjemnú atmosféru na našej zrekonštruovanej terase. 19.4. a 20.4. sa u nás určite musíte zastaviť, začíname každý deň už o 16:00. Entry: free. Tešíme sa na Vás!

Karneval Masquerade

Aj tento rok sa môžete tešiť na už tradičnú akciu v podobe karnevalu. Už 23.2.2019 si spoločne oblečieme masky a roztočíme to na tej najlepšej párty v Stodole! Môžete sa tešiť na špeciálnu akciu spoločne s našim partnerom Jägermeisterom (3+1 drink zadarmo). Tú správnu atmosféru bude dopĺňať kapela Whatever a ich živá hudba. Entry: 5€ / FREE VSTUP V MASKE. Tešíme sa na vás!

Silvester 2018 - Strapo

A je to tu! Najväčšia udalosť roka na Donovaloch ako inak jedine u nás v Stodole. Exkluzívne, jedine u nás na Silvestra vystúpi žijúca legenda STRAPO a vy nesmiete pri tom chýbať! Drinky, skvelý DJs a nadupaný program nás bude sprevádzať celou nocou. Vstupenky na akciu sa ako obvykle budú dať rezervovať na čísle 0905 884 896 a vyzdvihnúť si ich budete môcť deň pred akciou alebo v deň konania akcie (do 22:00), pri nenaplnení kapacity aj na mieste. Predpredaj + Na mieste: 20€ Na mieste (po polnoci): 10€

Nerieš Punch

Najväčšia akcia rapovej zimy na Donovaloch prichádza!!! Historicky prvý krát sa na Donovaloch so svojou show predstavia Nerieš a vy môžete byť pri tom. Exkluzívne, jedine u nás v Stodole to 4.1.2019 robalíme tak ako sa na nový rok patrí. Hudba, drinky a more zábavy, to si jednoducho nemôžeš nechať újsť! Vstupenky na akciu sa ako obvykle budú dať rezervovať na tel. č. 0905 884 896 a vyzdvihnúť si ich budete môcť deň pred akciou alebo v deň konania akcie (najneskôr do 22:00). Entry: 15€

Otváracie hodiny

Vážení návštevníci, počas Vianoc a prebiehajúcej zimnej sezóny budete môcť Stodolu navštíviť v nasledujúcich časoch: Nedeľa – Štvrtok 10:00-23:00, Piatok – Sobota 10:00-3:00, 24.12.2018 – 10:00 – 17:00, 21:00 – 23:00, 31.12.2018 – 10:00-17:00, znova otvoríme o 20:00, 1.1.2019 – 11:00-3:00. Tešíme sa na Vás!

Sme tu, aby sme vám pomohli plánovať a hostiť vašu akciu v štýle.

V Stodole to žije!

Nie je to len zábava, je to zážitok.

Našim zákazníkom ponúkame tanečné diskotéky rôznych hudobných žánrov s tými najlepšími DJmi na pravidelnej báze. Spríjemnite si Vašu dovolenku, víkendový výlet s priateľmi, alebo len obyčajný víkend nezabudnuteľnou návštevou u nás.