Zaži akciu Tvojho života

Zábava, tanec, hudba a zážitky.

Koncerty

Hudobné shows tých najlepších interprétov.

Diskotéky

Tanečné akcie rôznych hudobných žánrov.

Afterpartys

Tá najlepšia zábava v útulnom prostredí až do rána.

Súkromné akcie

Svadba, oslava narodenín, firemný večierok…

Stodola Apres Fun zábava.

Tanec, priatelia a zábava, to je naša jedinečná Stodola!

Tú najlepšiu zábavu zažijete exkluzívne len u nás na kopci v Stodole. Náš klub disponuje špičkovým vybavením a elektronikou. Každoročne u nás vystúpia desiatky Slovenských aj zahraničných interprétov, medzi tých najznámejších patria aj Kali, Strapo, Majself, Peter Cmorík a mnoho ďalších. Spolupracujeme aj s domácimi DJmi, ktorí u nás pravidelne hrávajú svoje sety. V neposlednom rade si u nás môžete vychutnať živú hudbu v príjemnej horskej atmosfére.

Nepremeškajte Vašu šancu zastaviť sa u nás!

Celý náš tím sa teší na Vašu návštevu.

Lorem ipsum dolor

Upcoming Events

Coctails

Lorem ipsum dolor sit amet, con sectetuer adipiscing elit.

Beer Tasting

Lorem ipsum dolor sit amet, con sectetuer adipiscing elit.

Live DJ

Lorem ipsum dolor sit amet, con sectetuer adipiscing elit.

Dance Party

Lorem ipsum dolor sit amet, con sectetuer adipiscing elit.

V najbližšom Čase

Nadchádzajúce akcie

Sanitárny deň - zatvorené

V dňoch 20.5.2019 a 21.5.2019 bude v Stodole prebiehať sanitárny deň. Z uvedeného dôvodu bude reštaurácia v dané dni mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie.

Stretneme sa pod májkou

Aj tento rok sa môžete tešiť na oslavu príchodu mája. Prídte si spolu s nami vychutnať grilované špeciality pomaly pečené na vonkajšom grile. Do toho všetkého nám bude hrať tá pravá slovenská ľudová hudba. Už 4.5.2019 sa spoločne stretneme pod májkou jedine u nás na kopci v Stodole. Entry: free, Štart: 16:00. Tešíme sa na Vás!

Otváranie terasy

Pomaly ale isto sa nám začína oteplovať a to je jedinečná príložitosť vychutnať si super grilovačku, ľudovú hudbu a príjemnú atmosféru na našej zrekonštruovanej terase. 19.4. a 20.4. sa u nás určite musíte zastaviť, začíname každý deň už o 16:00. Entry: free. Tešíme sa na Vás!

Karneval Masquerade

Aj tento rok sa môžete tešiť na už tradičnú akciu v podobe karnevalu. Už 23.2.2019 si spoločne oblečieme masky a roztočíme to na tej najlepšej párty v Stodole! Môžete sa tešiť na špeciálnu akciu spoločne s našim partnerom Jägermeisterom (3+1 drink zadarmo). Tú správnu atmosféru bude dopĺňať kapela Whatever a ich živá hudba. Entry: 5€ / FREE VSTUP V MASKE. Tešíme sa na vás!

Silvester 2018 - Strapo

A je to tu! Najväčšia udalosť roka na Donovaloch ako inak jedine u nás v Stodole. Exkluzívne, jedine u nás na Silvestra vystúpi žijúca legenda STRAPO a vy nesmiete pri tom chýbať! Drinky, skvelý DJs a nadupaný program nás bude sprevádzať celou nocou. Vstupenky na akciu sa ako obvykle budú dať rezervovať na čísle 0905 884 896 a vyzdvihnúť si ich budete môcť deň pred akciou alebo v deň konania akcie (do 22:00), pri nenaplnení kapacity aj na mieste. Predpredaj + Na mieste: 20€ Na mieste (po polnoci): 10€

Nerieš Punch

Najväčšia akcia rapovej zimy na Donovaloch prichádza!!! Historicky prvý krát sa na Donovaloch so svojou show predstavia Nerieš a vy môžete byť pri tom. Exkluzívne, jedine u nás v Stodole to 4.1.2019 robalíme tak ako sa na nový rok patrí. Hudba, drinky a more zábavy, to si jednoducho nemôžeš nechať újsť! Vstupenky na akciu sa ako obvykle budú dať rezervovať na tel. č. 0905 884 896 a vyzdvihnúť si ich budete môcť deň pred akciou alebo v deň konania akcie (najneskôr do 22:00). Entry: 15€

Otváracie hodiny

Vážení návštevníci, počas Vianoc a prebiehajúcej zimnej sezóny budete môcť Stodolu navštíviť v nasledujúcich časoch: Nedeľa – Štvrtok 10:00-23:00, Piatok – Sobota 10:00-3:00, 24.12.2018 – 10:00 – 17:00, 21:00 – 23:00, 31.12.2018 – 10:00-17:00, znova otvoríme o 20:00, 1.1.2019 – 11:00-3:00. Tešíme sa na Vás!

Sme tu, aby sme vám pomohli plánovať a hostiť vašu akciu v štýle.

V Stodole to žije!

Nie je to len zábava, je to zážitok.

Našim zákazníkom ponúkame tanečné diskotéky rôznych hudobných žánrov s tými najlepšími DJmi na pravidelnej báze. Spríjemnite si Vašu dovolenku, víkendový výlet s priateľmi, alebo len obyčajný víkend nezabudnuteľnou návštevou u nás.