Svadby

Zažite najkrásnejší deň vo Vašom živote!

Svadobná hostina

Ubytovanie

Vďaka jedinečnej polohe v srdci tatranskej prírody je Stodola ideálnym miestom na zorganizovanie oslavy vášho veľkého dňa.

Našim zákazníkom ponúkame jedinečnú možnosť organizácie svadobného dňa a zároveň možnosť zažiť tieto neopakovateľné chvíle bez stresu a zbytočných komplikácií. Všetko nechajte na nás a vy si len užívajte!

Fotogaléria Katka & Tomáš

Fotogaléria Veronika & Boris

 

Výzdoba

Afterparty

Vy si užívate, ostatné je na nás!

Oslavu Vášho jedinečného dňa zorganizujeme od začiatku až dokonca. Ku každému nášmu zákazníkovi sa staviame individuálne a všetky detaily dokážeme upraviť podľa potrieb zákazníka.

Naša dlhoročná prax v organizovaní súkromných akcií Vám zaruči maximálne pohodlie a flexibilitu. Stodola Apres Fun Donovaly ponúka širokú škálu služieb medzi ktoré patria najmä,

zabezpečenie priestoru pre maximálne 100 hostí v príjemnom prostredí slovenskej drevenice na rozmedzí pohorí Veľká Fatra a Nízke Tatry v obci Donovaly (okres Banská Bystrica).

Zabezpečíme Vám pravú svadobnú hostinu s Vašim výberom jedál, nápojov a rôznych doplnkových služieb (aj mimo nášho jedálneho lístka). Náš tím kuchárov a čašníkov sa postará o Vaše maximálne pohodlie.

Sprostredkujeme ubytovanie pre Vás a Vašich hostí priamo v centre diania (obec Donovaly).

Sprostredkujeme výzdobu pre Vašu slávnostnú hostinu, pre Váš maximálny zážitok a komfort. Fotogalériu si môžete pozrieť tu.

Zabezpečíme Vám tú najlepšiu afterpárty až do rána s našimi DJmi a našou technikou.

Kapacita prednej časti

Kapacita zadnej časti

Poschodia

Vonkajšie posedenie

To ale nie je Všetko!

Doplnkové služby

Súčasťou našej ponuky sú aj rôzne doplnkové služby, ktoré vieme zabezpečiť individuálne podľa potreby pre každého zákazníka.

Slovenské tradície

Náš tím Vám zabezpečí a zrealizuje už tradičné, slovenské svadovné obyčaje.

Živá hudba

Prajete si namiesto diskotéky až do rána radšej kapelu a živú hudbu? Pre nás žiaden problém!

Vaše želania

Máte predstavu, ktorú by ste chceli zrealizovať? Nezabudnite nám o nej povedať.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať!

Napísali o nás

Chtěli bychom s manželkou, těmi pár řádky poděkovat celému personálu restauračního zařízení Stodola. Za to, že náš svatební den a pro nás velmi výjimečný den, udělali vše pro to, aby byl. Byla to naprosto profesionálně odvedená práce a krásná souhra personálu. Celé svatební menu s rautem, bylo jeden velký degustační zážitek, který pokud ho člověk nezažije, tak jak by nebyl. Obsluha byla pohotová a na každé naše přání reagovala naprosto profesionálně.

Každý novomanželský pár má nějaké zvláštní přání a sny o průběhu, jak by ten to významný den měl probíhat. Upřímně můžeme říci, že jsme byli mile překvapení, jak ochotně nám bylo vše dle našeho přání umožněno. Jsme strašně moc radí, že jsme se rozhodli oslavit náš svatební den právě v restauraci a baru STODOLA. Ještě jednou Vám všem děkujeme a přejeme mnoho, tak povedených svateb, jako byla ta naše.

Novomanželia Pokorní